استاندار گفت: خوشبختانه با هم افزایی و همدلی خوب میان همه علما و مسوولان استانی و کشوری؛ توفیق دیدار رهبر معظم انقلاب برای مردم سیستان و بلوچستان میسر شد و بنابراین باید از این فرصت به بهترین شکل ممکن استفاده کنیم.

به گزارش پایگاه خبری بامداد زاهدان، محمد کرمی در نشست هماهنگی دیدار مردم سیستان و بلوچستان با رهبر معظم انقلاب، ضمن تسلیت ایام اربعین حسینی (ع) اظهارکرد: امروز دشمنان تلاش می‌کنند کنترل اذهان جامعه به ویژه جوانان ما را به دست خود بگیرند، بنابراین باید مراقب باشیم تا رسانه های تاثیرگذار به ویژه مدیریت فضای مجازی ما به دست دشمنان قسم خورده این نظام اسلامی نیفتد.

وی افزود: همایش بزرگ راهپیمایی اربعین یک حرکت خودجوش و عظیم مردمی و زمینه ساز ظهور منجی عالم بشریت (عج) است، اما دشمنان تلاش می‌کنند به اشکال گوناگون این حرکت بزرگ را زیر سوال ببرند.

استاندار سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: امروز حرکت اربعین؛ نماد بیداری و بصیرت در دنیای اسلام است بنابراین دشمنان از این امر هراسان و نگران هستند.

وی با بیان اینکه امام حسین(ع) از سلاله پاک رسول خدا (ص) است که راه بندگی و افتخار را به جهانیان نشان داد، تصریح کرد: باید با الگوگیری از واقعه عاشورا برای خدمت رسانی شایسته به مردم به دل مشکلات برویم و هیچ هراسی نداشته باشیم چرا که خداوند یاریگر همه ماست.

انتهای خبر /