فرمانده انتظامی استان از اجرای 48 ساعته ششمین مرحله طرح رعد با انهدام 9 باند سازمان یافته جرائم و دستگیری 2344 نفر متهم در اجرای این طرح خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بامداد زاهدان، سردار دوستعلی جلیلیان فرمانده انتظامی استان از اجرای ۴۸ ساعته ششمین مرحله از طرح عملیاتی رعد با هدف برقراری نظم و امنیت و آرامش عمومی و ضربه زدن به کانون جرایم در سیستان و بلوچستان خبر داد و اظهار کرد: این طرح پس از کار اطلاعاتی و عملیاتی متعدد و منسجم در اقصی نقاط استان توسط مأموران جان بر کف پلیس به انجام رسید.

این مقام ارشد انتظامی افزود: در اجرای این طرح ۲۳۴۴ متهم دستگیر، ۹ باند سازمان یافته انواع جرائم متلاشی شد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در ادامه با اشاره به جلوگیری از ورود اتباع بیگانه به کشور، گفت: پلیس استان در اجرای این طرح با اشراف اطلاعاتی موفق شدند تعداد ۱۷۰۸ نفر از مترددین غیرمجاز را که از مرز گذر کرده و وارد کشور شده بودند را دستگیر کنند.

وی ادامه داد: مقدار دو تن و ۱۲۱ کیلوگرم انواع مواد مخدر در این طرح کشف و در این رابطه ۱۳ قاچاقچی دستگیر و ۴۰ خرده فروش حرفه‌ای مواد مخدر در این طرح دستگیر شدند.

سردار جلیلیان گفت: ارزش اموال مکشوفه این طرح بیش از ۷۰ میلیارد ریال برآورد شده است.

وی از تداوم طرح‌های عملیاتی و ضربتی و فوریتی پلیس در سیستان و بلوچستان خبر داد و تأکید کرد: طرح‌های عملیاتی در جهت برقراری نظم و امنیت و آرامش شهروندان اجرا خواهد شد، تمام تلاش ما این است که احساس امنیت در جای جای استان حاکم شود.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: مخلان نظم و امنیت و هنجارشکنان باید بدانند که این استان جای امنی برای آن‌ها نیست و قاطعانه و به حکم قانون با آن‌ها برخورد خواهیم کرد.

انتهای خبر /