فرمانده هنگ مرزی زابل از دستگیری دو نفر قاچاقچی مواد مخدر و کشف ۳۶ کیلوگرم موادمخدر طی دو عملیات درمرز‌های شمالی استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بامداد زاهدان، سرهنگ پرویز قاسم‌زاده گفت: در راستای تشدید مبارزه با قاچاق موادمخدر، مرزداران هنگ مرزی زابل با اشراف اطلاعاتی و بکارگیری تجهیزات الکترونیکی و اپتیکی، از قصد قاچاقیان موادمخدر برای انتقال محموله خود به داخل کشور آگاه و بلافاصله با آمادگی و تجهیزات کامل، به تشدید پوشش نوار مرزی پرداختند.

فرمانده هنگ مرزی زابل در ادامه افزود: سوداگران مرگ که قصد داشتند در فرصتی مناسب محموله خود را وارد کشور کنند با هوشیاری مرزداران از رسیدن اهداف شوم خود ناکام ماندند ومرزداران در دو عملیات موفق شدند ضمن دستگیری دو نفر قاچاقچی موادمخدر، توقیف یک دستگاه موتورسیکلت، مقدار ۳۶ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک را کشف کنند.

سرهنگ “قاسم‌زاده” در پایان با تشکر از همکاری مرزنشینان و تلاش‌های مرزداران دلاور میهن اسلامی تصریح کرد: مرزداران هنگ مرزی زابل با رصد لحظه به لحظه مرز‌های این کشور، اجازه سوء استفاده قاچاقچیان و بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را نخواهند داد و در این راه تا پای جان ایستادگی خواهند کرد.

انتهای خبر /