به گزارش پایگاه خبری بامداد زاهدان، سردار قاسم رضایی در کمیسیون عملیات سیستان و بلوچستان اظهارکرد: این وحدت و همدلی برنامه ها و اقدامات دشمنان و گروهک های معاند را بی اثر کرده و پلیس با افرادیکه بخواهند وحدت مردم را خدشه دار کند مطابق قانون برخورد خواهد کرد.

وی فرهنگ سازمانی فراجا را رو به پیشرفت دانست و بیان کرد: برخی مولفه ها از جمله اخلاص، ایثار، شهادت، ولایت مداری و مودت بین کارکنان از نشانه های ارتقاء فرهنگ سازمانی در سال های اخیر بوده و در حد پلیس تراز اسلامی ارتقاء یافته و برخی دیگر از مولفه ها نیز در حال رشد است.

این مقام ارشد انتظامی کشور با بیان اینکه پلیس با اشراف اطلاعاتی زمینه وقوع جرائم را بصورت پیش دستانه کاهش داده است، تصریح کرد: بر حریف مسلط هستیم و نبض میدان را در دست داریم و پیشگیری از اغتشاش و وقوع اقدامات ضد امنیتی نتیجه ی اشراف اطلاعاتی پلیس است.

وی طرح امنیت محله محور را یک فرصت جدید برای همکاری تعامل و هم افزایی مردم و پلیس دانست و گفت: امنیت یک مقوله مهم است که بدون مشارکت ساکنان محله ها و همکاری با پلیس پایدار نخواهد شد و پلیس با ایجاد بستر این مشارکت، مسائل و مطالبات مردم را سریعتر رسیدگی و پیشگیری از وقوع جرایم نیز آسان تر خواهد شد.

انتهای خبر /