فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: عامل اصلی تیراندازی و قتل کودک سه ساله زاهدانی در اقدام اطلاعاتی پلیس زاهدان دستگیر شد.

به گزارش پایگاه خبری بامداد زاهدان، سردار دوستعلی جلیلیان اظهار کرد: همزمان با اعلام وقوع یک فقره شرارت و تیراندازی به سمت منزل مسکونی شهروند زاهدانی به مرکز فوریت های پلیسی، بلافاصله ماموران انتظامی شهرستان زاهدان به محل واقعه اعزام شدند.

وی ادامه داد: پلیس در بررسی های میدانی خود مشخص کرد چند نفر با انگیزه اختلافات قبلی در مراسم عروسی به سمت منزل مسکونی شهروند زاهدانی تیراندازی کرده که در این حادثه فرزند سه ساله صاحبخانه مورد اصابت ساچمه های سلاح گرم قرار گرفت و در مسیر بیمارستان جان خود را از دست داد.

این مقام ارشد انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به اهمیت و حساسیت موضوع وقوع یافته، تصریح کرد: در همان لحظات اولیه وقوع جرم پرونده ای در این راستا تشکیل و تحقیقات تخصصی پلیس نیز در این خصوص آغاز شد.

وی خاطر نشان کرد: پلیس شهرستان زاهدان با تشدید اشراف اطلاعاتی و میدانی خود در کمتر از هشت ساعت موفق شد عامل اصلی این واقعه را شناسایی و در عملیاتی ضربتی و برنامه ریزی شده دستگیر کند که تحقیقات تکمیلی پلیس برای کشف سلاح بکار رفته در این جرم و دستگیری عاملان دیگر این پرونده نیز ادامه دارد.

انتهای خبر /