مدیر کل پست استان: خدمات شرکت ملی پست به زائرین اربعین حسینی در دو بخش توزیع گذرنامه و خدمات پستی انجام می شود.

به گزارش پایگاه خبری بامداد زاهدان، هدایت الله کرد گفت: درباره بازه زمانی رسیدن گذرنامه به دست متقاضیان معمولاً گذرنامه‌ها بین ۴۸ تا ۷۲ساعت به مرکز استان‌ واصل که در حال حاضر با نزدیکی به ایام اربعین نیز شرکت ملی پست آمادگی کامل برای ارائه خدمات هرچه بهتر ارسال گذرنامه‌ها به مردم را دارد.
ایشان ادامه داد: گذرنامه‌ها دومرحله به درب منازل ارسال و در صورت عدم تحویل توسط متقاضی به باجه‌های معطله بازگردانده شده و متقاضی با مراجعه به باجه می‌تواند گذرنامه را دریافت کند.
وی همچنین از زائرین محترم درخواست کردند برای دریافت گذرنامه تا ۴۸ ساعت پس از ورود به اداره پست شهرستان مقصد به ادارات پست مراجعه ننمایند تا موزعین نسبت به توزیع در آدرس اقدام نمایند. همچنین از تمامی زائرین استدعا داریم که درخواست‌های خود را به‌روز‌های نزدیک به اربعین حسینی موکول نکنند تا شبکه‌ پستی برای ارائه خدمات دچار چالش و اختلال نشوند.
مدیر کل پست استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: متقاضیان برای اطلاع از صادر شدن و رسیدن گذرنامه خود با مراجعه به سامانهnajatracking.post.ir بارکد گذرنامه را اخذ و از طریق سامانهwww.tracking.post.ir گذرنامه خود را رهگیری نمایند.
ایشان همچنین خدمات پست در بخش پست یافته را تشریح و عنوان نمودند در این سرویس شبکه پستی مدارک یافته شده مردم را جمع آوری و به آنان تحویل می نماید و کسانیکه مدارکی را مفقود نموده اند می‌توانند با ورود به سامانه www.postyafteh.post .ir مشخصات خود را وارد و در صورت یافته شدن، مدارک را از پست تحویل بگیرند.
وی تصریح کرد: در ایام پیاده روی اربعین این سرویس در کشور عراق هم فعال است.

انتهای خبر /