به مناسبت بزرگداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان؛ همایش تجلیل از بازنشستگان نیروهای مسلح شهرستان خاش در تالار هامین شهر خاش برگزار شد. ‎

به گزارش پایگاه خبری بامداد زاهدان، به مناسبت بزرگداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان؛ همایش تجلیل از بازنشستگان نیروهای مسلح شهرستان خاش با حضور «سید محمد امین سجادی» مدیرکل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح استان سیستان و بلوچستان، فرماندار، ائمه جمعه و فرماندهان نظامی و انتظامی شهرستان و جمعی از مسئولان، بازنشستگان ،ایثارگران و آزادگان و خانواده‌های آنان در تالار هامین شهر خاش برگزار شد. ‎

«سید محمدامین سجادی» مدیرکل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح استان سیستان و بلوچستان در این همایش با بیان اینکه بازنشستگان منشا خیر و برکت خانواده و جامعه هستند، افزود: برگزاری چنین مراسمی علاوه بر تجلیل و قدردانی؛ زمینه ساز گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.

سید محمد امین سجادی امنیت و اقتدار ایران اسلامی را مرهون جان‌فشانی های بازنشستگان، رزمندگان دیروز و همرزمان آنان که به درجه رفیع شهادت نائل آمده و آنهایی که امروز در سنگر آنان خدمت می‌کنند، عنوان کرد و افزود: امروز بازنشستگان با مشکلات عدیده ای رو به رو هستند که باید به مشکلات آنان توجه و اهتمام بیشتری شود.

در انتهای این مراسم از تعدادی پیشکسوتان نیروهای مسلح شهرستان خاش تجلیل به عمل آمد.

به توصیه صندوق بازنشستگان کشور و براساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی، ۲۵ ذی الحجه با عنوان روز خانواده و تکریم بازنشستگان نامگذاری شده است.

انتهای خبر /